Uygulama Güvenlik Politikası

Kişisel Bilgi

Bu uygulama, herhangi bir kişinin tanımlanabilen hiçbir kişisel bilgisini toplamamakta ve dağıtmamaktadır. Bu uygulamanın birlikte çalıştığı servisler de hiçbir kişisel bilgiyi ele geçirmemekte, saklamamakta, kullanmamakta ve ifşa etmemektedir.

Teknik Bilgi

Bu uygulama sınırlı teknik bilgi göndermektedir(Uygulamanın yaptığı HTTP çağrılarında yer alan IP adresleri gibi); fakat bunların hiçbirisi paylaşılmamakta ve ifşa edilmemektedir.

Istatistiksel Bilgi

Uygulamanın kullanımı, kullanıldığı cihazın tipi ve kapasitesi hakkında istatistiksel bilgi toplamak için, aşağıdaki organizasyonlardan birine veya birkaçına tanımlanamayan küçük bir bilgi seti gönderilmektedir. İstatistiksel servis sağlayıcıları:

Microsoft

Apple

Android

Üçüncü Taraf

Uygulamadaki üçüncü taraf servislerin olası bilgi kullanımı ile ilgili konular bu güvenlik politikasına dahil değildir. Uygulamada üçüncü taraf servislerin yer aldığını ve bizim bu servislere asgari bir veri seti sağlayacağımızı bilmelisiniz.

Rapor Ihlalleri ve Daha Fazla bilgi

Eğer bu güvenlik politikası ile ilgili herhangi bir ihlali bildirmek veya uygulama hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibata geçiniz.

İletişim Bilgileri:

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu

Adres :Söğütözü Mahallesi 2176. Sokak No:5 P.K. 06520

Çankaya/ANKARA

Tel: +90 (312) 218 30 00

İTS Yardım Masası

Tel: +90 (312) 218 34 50 - 53

Application Privacy Policy

Personal Information

This application does not collect or transmit any user's personally identifiable information. No personal information is secured ,used, stored, or disclosed by services this application works with.

Technical Information

This applicaiton sends limited technical information (such as IP addresses included in the HTTP calls the application makes) but none of that is shared or disclosed.

Statistical Information

A small set of non-identifiable information is sent to one or more of the organisations below for statistical information about app usage, device type and capabilities. Statistical service providers:

Microsoft

Third Party

Probable usage of information by third party service is excluded from this privacy policy. You will be clearly made aware of the third parties involved in the app and we will ensure the very minimal set of data to those third parties.

Report violations or get more information

If you would like to report any violations of this policy or get more information on any app, please contact us using the contact information below.

Contact Information:

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu

Adres :Söğütözü Mahallesi 2176. Sokak No:5 P.K. 06520

Çankaya/ANKARA

Tel: +90 (312) 218 30 00

İTS Yardım Masası

Tel: +90 (312) 218 34 50 - 53